Misyonumuz

-Çatı kaplama konusunda uzun yıllardan beri faaliyetini başarılı bir şekilde sürdürmüş olan firmamız ,bu girişim ve tecrübelerle elde ettiği başarıyı en verimli şekilde geleceğe taşımayı hedeflemektedir.

-inşaat sektöründe kaliteden ödün vermeden faaliyetlerini başarıyla sürdürmek.

-müşteri ihtiyaçlarını eksiksiz karşılamak ve müşteriye sunduğumuz hizmetleri en üst seviyede yerine getirmek.

-çalışan personelimizin memnuniyetini ve tatmini en üst seviyede sağlamak ve  bir takım çalışması içinde hedeflerini gerçekleştirmeyi amaçlamaktadır.

-bir güven sembolü olan AKÇATI  ismini zirvede tutmak.

-sektördeki pazar payını sürekli artırmaktadır.

 

Vizyonumuz

-Firmamız kuruluşundan bu yana türkiye’nin her bölgesinde uzman ve tecrübeli kadrosu ile kaliteden taviz vermeden milyonlarca metrekareye varan  taahhüt  uygulamasını başarılı bir şekilde gerçekleştirmiş olup,ilerleyen yıllarda sadece türkiye değil  yurtdışında da tanınmış bir marka olmayı hedeflemektedir.

-Kalite Politikamız

-Firmamızın faaliyetlerini tam zamanında ve hatasız gerçekleştirmesi

-Müşteri istek ve beklentilerini en yüksek düzeyde karşılamak

-Faaliyet alanımızla ilgili teknik bilgiyi sürekli yenileyerek güncel tutmak

-Taahhütlerimizi yerine getiririken en verimli yöntemlerle hareket etmek ve verimliliğimizi artıracak yöntemleri sürekli araştırmak ve geliştirmek

-Yaptığımız ve yapacağımız işlerde sistemli ve planlı ekip çalışması yapmak.

-Çalışmalarımızı kendimizi hizmet verdiğimiz kişi veya kurum yerine koyarak yapmak

-İş ve işçi güvenliğini maximum derecede sağlamak.

– Kaliteli ürün, profesyonel kadro, çağdaş çözüm, satış ve montaj, satış sonrası hizmetimizle sektörümüzde en önde gelen firma olmak

– İşlerimizde ticari kazanç düşüncesinden önce,  işimizi eksiksiz ve tam olarak ve zamanında yapmak, ticari etik kuralları çerçevesinde faaliyetlerimizi sürdürüp.kazancımızı hak etmek.

 

– Kalitenin istikrarı için çalışanlarını rahat,temiz ve güvenli bir ortamda bilgi, görgü , yetenek ve  yaratıcılıklarının geliştirilmesini teşvik eder.

 

ÇEVRE POLİTİKASI

“HER NEVİ İNŞAAT SEKTÖRÜNDE DOĞAYA SAYGI” ilkesinden hareketle bütün faaliyetlerimizin çevresel etkisini minimuma indirmeyi amaçlayan firmamızın yönetimi, çevreye zarar vermemek konusunda sürekli olarak dikkatli olacak ve doğal kaynakları korumanın yollarını arayacaktır.

 

Kurduğumuz Çevre Yönetim Sistemini sürekli geliştirmek ve çevre kirliliğini önlemek amacıyla tüm çalışanlarımıza eğitim vermeyi, eğitimin sürekliliğini, yürürlükte bulunan çevreyle ilgili mevzuat ve idari düzenlemelere, kendiliğinden tabi olduğu diğer şartlara uymayı kabul ve taahhüt eder.